Marketing

Online marketinges munkatársat keresünk 4****-os szálláshelyre.

Főbb feladatok, munkák:

  • online marketing stratégia kialakításában való aktív részvétel
  • üzleti célok megvalósulásának támogatása webes eszközökkel
  • Google eszközök használata, közösségi média felületek kezelése: kampányok megtervezése, megvalósítása, tartalmak létrehozása, fejlesztése, online közösségépítés a meglévő és új csatornákon is
  • online marketing eredmények folyamatos elemzése, visszacsatolás, optimalizálás
  • a weboldalaink tartalmának fejlesztése
  • egyéb új kreatív tartalmak előállítása, szövegírás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • a feladatok elvégzéséhez szükséges alapvető eszközök ismerete, magabiztos használata, a stratégiába illő újak önálló megtanulása
  • az online marketing trendek ismerete, követése
  • szakirányú végzettség
  • középfokú angol nyelvismeret
  • megbízható, precíz, kreatív, önálló munkavégzés
  • együttműködő, konstruktív személyiség
  • jó kommunikációs készség

Amennyiben felkeltettük érdeklődését fényképes önéletrajzzal várjuk jelentkezését a következő e-mailé címen: m.nagy@rre.hu.